Antalya İş Rehberi
  Çevrimiçi
»
35
  Bugünkü Ziyaretçi
»
857
  Dünkü Ziyaretçi
»
894
  Üye Sayımız
»
20,229
  Ana Sektörler

  Hakkımızda

Antalya İş Rehberi 1998 yılında temelleri atılan bir projeden doğmuştur. İlk olarak İzmir İş Rehberi olarak başladığımız projemizin hedefi tüm Türkiye genelinde her şehre özel rehberler kurarak projenin sonunda Türk Milli Üretim Projesi oluşturarak önce ülkemizde üretmek ve gelişmek isteyen tüm insanların gelişmesine ve ürettiklerinle tüm dünya pazarına ortak olmayı sağlamaktır. Bu proje hem bilim olarak hem irfan olarak, hem maddi hem manevi tüm insanlarımızın gelişimine destek olarak tüm dünyada bilişim, üretim ve pazarlama sektörlerinde etkin ve lider bir konuma Ülkemizi çıkarmayı hedeflemiştir. 

www.antalyaisrehberi.org rehberimizde şu anlık 20,000 firma üzerinde kayıt bulunmaktadır ve hem firmaları arayan insanların hemde firmaların hizmetlerinin bulunması, sunulması ve sonuca varması açısından yoğun bir faaliyet sürdürmüştür ve sürdürmektedir.

www.antalyaisrehberi.org rehberimiz 2012 Mayıs ayından itibaren vergi sistemine kayıtlı olup bünyesinde bir çok genç arkadaşımızı internet reklamcılığı, seo hizmetleri ve web siteleri İşlemleri konusunda geliştirip bilgi, tecrübe ve uygulama sahasında gelişmelerini ve firmaları geliştirmelerini sağlayarak Antalya Şehrine büyük hizmetler sağlamıştır.

www.antalyaisrehberi.org olarak tüm firma ve esnaflarımıza neye ihtiyaçları varsa plan, proje ve uygulamalar hazırlanarak esnaf ve firmalarımızın en iyi ve en ekonomik şekilde tanıtımları, müşteri ve doğru hizmet bulup almaları konularına sadık kalarak seo çalışmaları yapan dinamik geliştirici bir şirkettir. 

www.antalyaisrehberi.org rehberimiz Türkiye genelinde şimdilik 35 ilde kurduğumuz rehberlerimizden en iyilerinden bir tanesidir ve arka planda teknik olarak www.izmirwebcenter.net destekli mobil uygulamalar, firmaya göre özel seo ve geliştirici çalışmalar, web siteleri ve rehberimiz dahilinde gold üyelik, mega üyelik , reklamlar gibi konularda ne yaptığını bilen, firmaya özel çalışmalarıyla bilgi ve tecrbesini üst düzey faydaya çevirir ve firmalarımızın memnuniyetini alır.

İnternet dünyası ülkemizde oluştuğu andan itibaren sektörün yellow page ile birlikte kurucularından olan şirketimiz 14. yılına girdiğimiz rehber çalışmalarımız da en tecrübeli ve doğal olarak en iyi reklam ve seo bilişim hizmetlerini en ekonomik fiyatlara yaptırabileceğiniz en güvenilir ve en iyi firmadır, burası kesindir :)

www.antalyaisrehberi.org rehberimiz sektörde hem üretmeye, hem geliştirmeye hem genç arkadaşlar yetiştirmeye devam ediyor ve edecektir. Sizlerden bizim daha çok üretmemiz ve gelişip geliştirmemiz için destek bekliyoruz. 


Antalya İş Rehberi Bir Web Center Kuruluşudur.
Copyright © 2005 Antalya İş Rehberi Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz!